Oficjalna strona Zespołu Szkół w Nowym Grodzicznie

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Nowym Grodzicznie



  • mgr Anna Chechłowska - język polski, nauczanie indywidualne, zajęcia artystyczne, rewalidacja
  • mgr Danuta Czarnecka - kształcenie zintegrowane
  • mgr Helena Draśpa - matematyka
  • mgr Teresa Dzierżak - Górzyńska - historia, wiedza o społeczeństwiewie, nauczanie indywidualne, rewalidacja
  • mgr Urszula Ewertowska - rewalidacja, przyroda, biologia
  • mgr Gabriela Galińska - język polski
  • mgr Marzena Graduszewska - Uzarska - język angielski
  • mgr Elżbieta Grzywacz - kształcenie zintegrowane
  • mgr Barbara Gutowska - kształcenie zintegrowane
  • mgr Agnieszka Jarzębska - fizyka, matematyka, zajęcia techniczne
  • mgr Waldemar Karpiński - matematyka, informatyka
  • mgr Bogdan Klinicki - wychowanie fizyczne
  • mgr Joannna Knoblauch - język angielski
  • mgr Edyta Kotłowska - kształcenie zintegrowane
  • ks Krzysztof Kownacki - religia
  • mgr Elżbieta Kriks - wychowanie fizyczne, rewalidacja
  • mgr Mariola Lempek - język polski
  • mgr Barbara Leśniewska - matematyka, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Rafał Lubieniecki - historia, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Małgorzata Narwojsz - przyroda, kształcenie zintegrowane
  • mgr Magdalena Nowak - język polski, język angielski
  • mgr Magdalena Robaczewska - biologia, chemia, technika
  • mgr Barbara Rogowska - kształcenie zintegrowane
  • mgr Gabriela Skonieczka - język polski
  • mgr Teresa Sławińska - kształcenie zintegrowane
  • mgr Anna Szałkowska - historia, geografia, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Beata Świetlik - muzyka, język niemiecki
  • mgr Katarzyna Truszczyńska - religia, historia, biblioteka
  • mgr Jolanta Tymecka - technika, oddział przedszkolny
  • mgr Anna Wielgoszyńska - wiedza o społeczeństwie, religia, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Anna Wiraszka - pedagog, zajęcia artystyczne
Wychowawcy klas

KLASAWYCHOWAWCA
SZKOŁA PODSTAWOWA
 Oddział przedszkolny "a" Teresa Sławińska
 Oddział przedszkolny "b" Elżbieta Grzywacz
 Oddział przedszkolny "c" Barbara Lendzion - Komar
 Oddział przedszkolny "d" Agnieszka Kaczerzewska
Ia Barbara Rogowska
Ib Danuta Czarnecka
IIaEdyta Kotłowska
IIIa Barbara Gutowska
IIIb Jolanta Tymecka
IVaMarzena Graduszewska
IVbJoanna Knoblauch
VBarbara Leśniewska
VI Elżbieta Kriks
VIIaRafał Lubieniecki
VIIbMagdalena Nowak
GIMNAZJUM
IIaAnna Szałkowska
IIbMagdalena Robaczewska
IIIaAnna Chechłowska
IIIbGabriela Galińska